EuCO Kalisz - Daniel Kaparuk tel. 513-513-567

BŁĄD MEDYCZNY

Jeżeli w wyniku błędu medycznego, czyli nieumyślnego działania, nienależytego działania lub zaniechania podmiotu leczniczego (lekarza, lekarza dentysty, pielęgniarki, ratownika medycznego lub innej osoby wykonującej zawód medyczny) doznałeś uszczerbku na zdrowiu bądź zmarł Twój bliski, uzyskamy dla Ciebie wszelkie należne świadczenia z polisy OC odpowiedzialnego za szkodę.
Do najczęstszych błędów medycznych należą:

  • nieprawidłowe rozpoznanie lub nierozpoznanie choroby (np. niezdiagnozowanie nowotworu, złamania),
  • usunięcie, amputacja, zabieg na niewłaściwym narządzie,
  • szkody przy porodzie,
  • zakażenia szpitalne (np. WZW lub gronkowiec typu szpitalnego),
  • pozostawienie ciała obcego w organizmie pacjenta (np. kompresów, tamponów i chust, narzędzi i materiałów chirurgicznych),
  • niewłaściwa opieka medyczna skutkująca znacznym uszczerbkiem na zdrowiu (np. odleżyny).
Masz wątpliwość? Zadzwoń lub zgłoś szkodę przez formularz kontaktowy!  /ZGŁOŚ SZKODĘ

Gwarantujemy obsługę Państwa sprawy przez wyspecjalizowanych prawników EuCO

Dochodzenie odszkodowań na drodze sądowej jest dla poszkodowanych najbardziej efektywną metodą ich uzyskania.
EuCO jest jedną z niewielu firm odszkodowawczych w Polsce, posiadających własną Kancelarię Radców Prawnych EuCO, która zajmuje się świadczeniem usług zastępstwa procesowego w postępowaniach sądowych. Dzięki działaniom Kancelarii mają Państwo szansę na uzyskanie wyższych kwot odszkodowań i innych świadczeń, jeżeli na drodze przedsądowej ich wysokość nie była satysfakcjonująca.

Ile to kosztuje?

Działając w celu uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia nie wymaga ponoszenia żadnych kosztów. Pobieramy ustaloną prowizję wyłącznie po uzyskaniu przez nas należnego odszkodowania. Wysokość prowizji uzależniona jest od stopnia skomplikowania sprawy i jest indywidualnie ustalana. Ponieważ nasze wynagrodzenie zależy od kwoty odszkodowania, dokładamy wszelkich starań, by była ona możliwie najwyższa.