EuCO Kalisz  - Daniel Kaparuk tel. 513-513-567

OBRAŻENIA CIAŁA

W sytuacji gdy doznałeś obrażeń ciała, w skutek:

   -  wypadku komunikacyjnego,

   -  wypadku przy pracy, 

   -  błędu medycznego,
   -  wypadku w gospodarstwie rolnym,
   -  potknięcia lub poślizgnięcia,

pomożemy Ci uzyskać należne Ci odszkodowanie.
Odszkodowanie należy się każdemu uczestnikowi zdarzenia, który nie został uznany za wyłącznego sprawcę zdarzenia.


Euco - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. pomoże Ci uzyskać najwyższe możliwe świadczenia zarówno dla kierowcy poszkodowanego pojazdu i jego pasażerów, pasażerów sprawcy, pieszego, rowerzysty, motocyklisty, jak i dla małoletniego sprawcy zdarzenia.

Pomagamy w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych, nawet jeśli szkoda miała miejsce 20 lat wstecz lub jest już po wypłacie.

Masz wątpliwość? Zadzwoń lub zgłoś szkodę przez formularz kontaktowy!  /ZGŁOŚ SZKODĘ

Gwarantujemy obsługę Państwa sprawy przez wyspecjalizowanych prawników EuCO

Dochodzenie odszkodowań na drodze sądowej jest dla poszkodowanych najbardziej efektywną metodą ich uzyskania.
EuCO jest jedną z niewielu firm odszkodowawczych w Polsce, posiadających własną Kancelarię Radców Prawnych EuCO, która zajmuje się świadczeniem usług zastępstwa procesowego w postępowaniach sądowych. Dzięki działaniom Kancelarii mają Państwo szansę na uzyskanie wyższych kwot odszkodowań i innych świadczeń, jeżeli na drodze przedsądowej ich wysokość nie była satysfakcjonująca.

Ile to kosztuje? 

Działając w celu uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia nie wymaga ponoszenia żadnych kosztów. Pobieramy ustaloną prowizję wyłącznie po uzyskaniu przez nas należnego odszkodowania. Wysokość prowizji uzależniona jest od stopnia skomplikowania sprawy i jest indywidualnie ustalana. Ponieważ nasze wynagrodzenie zależy od kwoty odszkodowania, dokładamy wszelkich starań, by była ona możliwie najwyższa.