EuCO Kalisz - Daniel Kaparuk tel. 513-513-567

SZKODA NA POJEŹDZIE

Jeżeli w ciągu ostatnich 3 lat miałeś wypadek, w którym uszkodzone zostało Twoje auto, to Ubezpieczyciel na 99% zaniżył Twoje odszkodowanie z OC lub AC!

Uzyskamy dla Ciebie dopłatę do wypłaconego odszkodowania.

Pomożemy Ci – bez zobowiązań, bez żadnych kosztów.

Dokonamy bezpłatnej weryfikacji i sprawdzimy czy należy Ci się dopłata. 

Jeżeli masz uszkodzony samochód w związku z wypadkiem komunikacyjnym i nie jesteś sprawcą - zadzwoń pomożemy Ci uzyskać samochód zastępczy na czas naprawy z polisy OC sprawcy kolizji/wypadku.

Masz wątpliwość? Zadzwoń lub zgłoś szkodę przez formularz kontaktowy!  /ZGŁOŚ SZKODĘ

Gwarantujemy obsługę Państwa sprawy przez wyspecjalizowanych prawników EuCO

Dochodzenie odszkodowań na drodze sądowej jest dla poszkodowanych najbardziej efektywną metodą ich uzyskania.
EuCO jest jedną z niewielu firm odszkodowawczych w Polsce, posiadających własną Kancelarię Radców Prawnych EuCO, która zajmuje się świadczeniem usług zastępstwa procesowego w postępowaniach sądowych. Dzięki działaniom Kancelarii mają Państwo szansę na uzyskanie wyższych kwot odszkodowań i innych świadczeń, jeżeli na drodze przedsądowej ich wysokość nie była satysfakcjonująca.

Ile to kosztuje?

Działając w celu uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia nie wymaga ponoszenia żadnych kosztów. Pobieramy ustaloną prowizję wyłącznie po uzyskaniu przez nas należnego odszkodowania. Wysokość prowizji uzależniona jest od stopnia skomplikowania sprawy i jest indywidualnie ustalana. Ponieważ nasze wynagrodzenie zależy od kwoty odszkodowania, dokładamy wszelkich starań, by była ona możliwie najwyższa.