EuCO Kalisz - Daniel Kaparuk tel. 513-513-567

WYPADEK ŚMIERTELNY

Do wypadku śmiertelnego może dojść w skutek:

   - wypadku komunikacyjnego,

   - wypadku przy pracy,

   - błędu medycznego,
   - wypadku w gospodarstwie rolnym,
   - potknięcia lub poślizgnięcia.

W razie zaistnienia wypadku śmiertelnego Uprawnionym do odszkodowania po Zmarłym Poszkodowanym stają się bliscy osoby zmarłej, jeśli nie ponosi ona wyłącznej winy za spowodowanie wypadku, lub była dzieckiem do lat 13.

Uprawnionymi do ubiegania się o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę po stracie osoby bliskiej mogą być: współmałżonkowie, rodzice, dzieci, rodzeństwo, dziadkowie, wnuki, a także osoby pozostające w nieformalnym związku z osobą zmarłą.

Jeżeli, w związku z tragiczną śmiercią bliskiej osoby, pogorszeniu uległa Twoja sytuacja życiowa, przysługuje Ci również odszkodowanie oraz świadczenia rentowe.

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie powypadkowe, nawet jeśli szkoda miała miejsce 20 lat temu lub jest już po wypłacie zadośćuczynienia.

Masz wątpliwość? Zadzwoń lub zgłoś szkodę przez formularz kontaktowy!  /ZGŁOŚ SZKODĘ

Gwarantujemy obsługę Państwa sprawy przez wyspecjalizowanych prawników EuCO

Dochodzenie odszkodowań na drodze sądowej jest dla poszkodowanych najbardziej efektywną metodą ich uzyskania.
EuCO jest jedną z niewielu firm odszkodowawczych w Polsce, posiadających własną Kancelarię Radców Prawnych EuCO, która zajmuje się świadczeniem usług zastępstwa procesowego w postępowaniach sądowych. Dzięki działaniom Kancelarii mają Państwo szansę na uzyskanie wyższych kwot odszkodowań i innych świadczeń, jeżeli na drodze przedsądowej ich wysokość nie była satysfakcjonująca.

Ile to kosztuje?

Działając w celu uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia nie wymaga ponoszenia żadnych kosztów. Pobieramy ustaloną prowizję wyłącznie po uzyskaniu przez nas należnego odszkodowania. Wysokość prowizji uzależniona jest od stopnia skomplikowania sprawy i jest indywidualnie ustalana. Ponieważ nasze wynagrodzenie zależy od kwoty odszkodowania, dokładamy wszelkich starań, by była ona możliwie najwyższa.